• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

خرید سانترال و پنج نکته مهم که باید بدانید

خرید سانترال پاناسونیک

برای خرید سانترال باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید و در هنگام خرید حتما از آن ها برای بالا بردن کیفیت خرید خود مطابق با نیاز خود استفاده نمایید.

البته در فروشگاه فون سیستم برای انواع سانترال پاناسونیک اطلاعات کامل و جامعی در صفحه خرید هر محصول ذکر شده است که می توانید از این اطلاعات تخصصی و جامع برای خرید استفاده کنید.

 

خرید سانترال

خرید یک سانترال خوب که بتواند نیاز های شما را برطرف نماید امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکت ها و سازمان هایی است که به دنبال بهبهود کیفیت و مدیریت ارتباطات خود هستند.

بسیاری از افراد این مشکل را دارند که نمی دانند امکاناتی که بر روی مدل های مختلف سانترال پاناسونیک قرار گرفته است چه کاربردی برای آن ها دارند.

برخی از مشتریانی که با تیم پشتیبانی خرید فون سیستم تماس می گیرند، سانترال خود را به تازگی خریداری کرده اند ولی به دلیل عدم آشنایی با امکاناتی که می تواند در اختیار  آن ها قرار دهد بعد از مدت کوتاهی به مشکلاتی در استفاده از دستگاه برخورد نموده اند.

 

خرید سانترال پاناسونیک

 

سانترال های پاناسونیک امکانات مختلفی دارند که حتما باید برای خرید این دستگاه ها اطلاعات مناسبی در مورد آن ها داشته باشیم.

به خصوص برای افرادی که مبتدی هستند این مطلب می تواند اطلاعات کامل و جامعی در مورد خرید انواع سانترال در اختیار آن ها بگذارد.

البته فون سیستم به عنوان مجری نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی بهترین قیمت انواع سانترال پاناسونیک را به همراه تلفن سانترال و کارت های هر دستگاه در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین اگر سوالی در مورد نصب و راه اندازی و یا برنامه ریزی این دستگاه ها داشتید حتما با تیم فنی مرکز تماس بگیرید یا از مقالات آموزشی که بر روی سایت قرار داده شده است استفاده نمایید.

 

انتخاب سانترال با توجه به تعداد خطوط شهری و داخلی

اولین موضوعی که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید این است که در محیط کسب و کار خود چند خط شهری به شما تحویل داده شده است و می خواهید چند داخلی را روی دستگاه خود راه اندازی نمایید.

به عبارت ساده تر باید بدانید که چه تعداد خط مستقیم به شما داده شده است و شما قصد دارید برای چه تعداد از کارمندان خودتان تلفن داخلی راه اندازی کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با هم در ارتباط باشند.

تعدادی از دستگاه های سانترال که قیمت روز آن ها را می توانید در صفحه زیر مشاهده نمایید به صورت پیش فرض تعداد امکانات برای راه اندازی داخلی ها و شهری ها قرار گرفته است.

به طور مثال دستگاه های کم ظرفیت سانترال 824 به صورت پیش فرض بر روی خود از 3 خط شهری، 8 داخلی و 1 کانال دیزا پشتیبانی می کنند.

یا سانترال NS500 که بر روی خودش تعداد 6 خط شهری و 16 داخلی آنالوگ را راه اندازی می کند.

پس به عبارتی می توان گفت مهم ترین نیاز یک سازمان پشتیبانی از تمامی تعداد خطوط شهری و داخلی است.

 

به نیاز های آینده توجه کنید

یکی دیگر از نکات مهم در خرید سانترال این است که به نیاز های آینده سازمان و شرکت خود توجه نمایید.

روند رشد و تغییرات ممکن است در هر سیستمی رخ بدهد.

 

تغییر مسیر تماس ها در سانترال NS500

 

بنابراین شما بهتر است از دستگاهی استفاده کنید که بتواند در آینده نیاز های شما را نیز پاسخگو باشد و نیاز به هزینه های مجدد نداشته باشید.

به طور مثال اگر می خواهید تعداد 10 داخلی را راه اندازی کنید بهتر است سانترال NS500 را خریداری کنید که تعداد 16 داخلی به صورت پیش فرض بر روی خود دارد.

با اینکار شما تعداد 6 داخلی برای تغییرات احتمالی در آینده خواهید داشت.

البته برخی از امکاناتی که بر روی دستگاه های سانترال می خواهید استفاده نمایید تحت هر شرایطی مستلزم پرداخت هزینه های جدید خواهند بود.

به طور مثال اگر قصد دارید تعداد کانال ها دیزا سانترال خود را افزایش دهید حتما باید برای آن کارت سانترال تهیه کنید.

 

اهمیت تعداد کانال دیزا در خرید سانترال

دیزا یا منشی تلفنی گویا یکی از امکانات دستگاه های سانترال است که می تواند باعث مدیریت بهتر تماس ها و همچنین بازخورد بهتر از طرف مشتریان شود.

دیزا باعث کاهش هزینه های نیروی انسانی شما و سرعت در ارتباط مشتریان با کسب و کار شما شود.

 

تنظیمات دیزا سانترال TDA و TDE

 

بسیاری از دستگاه های سانترال پاناسونیک به صورت پیش فرض از تعدادی کانال دیزا پشتیبانی می کنند که برای ارتقاء آن ها باید کارت های مخصوص را روی آن نصب نمود.

تعداد کانال دیزا همزمان یعنی تعدادی از خطوط شهری می توانند به صورت همزمان پیغام ضبط شده بر روی دستگاه را برای مشتری پخش نمایند.

در صورتی که دستگاه از چهار کانال دیزا پشتیبانی کند، چهار مشتری به صورت همزمان در تماس با 4 خط شهری مختلف می توانند پیغام دیزا را بشنوند.

در صورتی که مشتری پنجم با دیگر خطوط شهری تماس بگیرد دیگر پیغام دیزا پخش نخواهد شد.

پس اگر دستگاه شما قرار است بهترین عملکرد را در پاسخگویی به مشتریان را داشته باشید بهتر است از پیغام دیزا استفاده نمایید.

 

دستگاه به روز را خریداری کنید

در هنگام خرید بهتر است دستگاه به روز و تحت شبکه را خریداری کنید.

هر چند دستگاه های به روز و تحت شبکه قیمت بالاتری دارد اما امکانات بیشتری و بهتری در اختیار شما قرار می دهند.

این دستگاه ها در آینده نیز می توانند به راحتی نیاز های شما را پاسخگو باشند.

 

نصب تلفن تحت شبکه

 

به طور مثال خطوط سیپ اکنون کم کم جایگزین خطوط قدیمی می شوند و این خطوط فقط بر روی سانترال های تحت شبکه راه اندازی می شوند.

خرید سانترال به روز می تواند تا سال های متوالی شما را از خرید دستگاه جدید بی نیاز کند.

البته در این میان می توانید از سانترال های استوک و دست دوم هم استفاده کنید.

پس به طور کلی می توان گفت مهم ترین چیز در مورد خرید دستگاه های سانترال، توجه به نیاز شما است تا دستگاه بتواند در حال و بعد از آن به راحتی همه نیاز های شما را برطرف نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق وب سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی فون سیستم / 2021
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید