• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

سیستم صوتی و آمپلی فایر / پیجینگ (Paging)

 

خرید پیجینگ

 

تیم فنی و مهندسی فون سیستم در راستای خدمات بی نظیر خود در زمینه فروش تجهیزات مخابراتی و سیستم های امنیتی، پیجینگ یا همان سیستم صوتی و آمپلی فایر را با بهترین قیمت و پشتیبانی ویژه در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات فون سیستم برای نصب و راه اندازی پیجینگ

برند های مختلفی در زمینه تولید پیجینگ فعالیت می کنند که مشخصات فنی و ویژگی های هر کدام از محصولات آن ها را می توانید در فروشگاه فون سیستم مشاهده نمایید.

خدمات نصب، راه اندازی و پشتیبانی کامل از این تجهیزات توسط تیم فنی و تخصصی فون سیستم با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این زمینه با کسب مجوز های لازم از مراجع ذی ربط انجام می شود.

کیفیت برتر خدمات ارائه شده باعث شده است تا شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی پروژه های خود را به فون سیستم بسپارند.

البته متاسفانه بسیاری از افراد سودجو با برند فون سیستم اقدام به مراجعه حضوری و ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان ها در زمینه نصب و راه اندازی پیجینگ می نمایند.

برای جلوگیری از این مشکلات حتما در هنگام مراجعه تیم های مختلف به عنوان نماینده فون سیستم در امور اجرایی، نصب و راه اندازی حتما از افراد مراجعه کننده کارت مخصوص نمایندگی فون سیستم را بخواهید.

 

آمپلی فایر یا پیجینگ چیست؟

وظیفه اصلی آمپلی فایر بهبود کیفیت صدا است.

صدای تولیدی توسط هر دستگاه صوتی به تنهایی قابل شنیدن نیست.

بنابراین صدا باید به آمپلی فایر فرستاده و طی چند مرحله تقویت و تفکیک سازی شود، سپس به بلندگو ها در هر کانال ارسال شود.

از پیجینگ می توانید برای مکان های مختلفی استفاده نمایید تا علاوه بر علائم هشدار در موارد ضروری بتوانید از آن برای ارتباط با بخش های مختلف یک سازمان بزرگ نیز استفاده نمایید.

پیجینگ کارایی بسیار بالایی در محیط دارد و می تواند نقش مهمی در تسریع در روند امور حساس شرکت ها و کسب و کار ها داشته باشد و البته برای مناطق حساس اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت.

از مهم ترین برند های فعال در زمینه تولید پیجینگ می توان به دستگاه پیجینگ TOA و ZENITEL اشاره نمود که مدل های مختلف آن ها در فروشگاه با توضیحات کامل قرار داده شده اند.

 

تمامی حقوق وب سایت متعلق به قیمت مرکز تلفن سانترال پاناسونیک – قیمت تلفن سانترال – قیمت کارت سانترال – تجهیزات شبکه - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone