• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

برنامه ریزی از راه دور (رایگان)

تیم فنی و تخصصی فون سیستم در ادامه خدمات بی نظیر خود، علاوه بر پشتیبانی از محصولات آموزشی خود، برنامه ریزی مدل های مختلف دستگاه سانترال پاناسونیک را نیز از راه دور به صورت رایگان انجام می دهد.

همچنین پشتیبانی خدمات نصب و راه اندازی دستگاه سانترال و تجهیزات شبکه در کنار راه اندازی دوربین مدار بسته نیز به صورت یکساله و رایگان انجام می شود.

برنامه ریزی از راه دور رایگان / پشتیبانی رایگان

 

برنامه ریزی از راه دور سانترال

 

یکی از ویژگی های جذاب دستگاه های سانترال توانایی برنامه ریزی از راه دور آن هاست.

 

تیم فون سیستم برنامه ریزی تمامی مدل های سانترال پاناسونیک یا مرکز تلفن های ایزابل و الستیکس را از راه دور و بدون پرداخت هزینه برای شرکت ها و سازمان های مختلف انجام می دهد.

 

شما پس از ثبت سفارش دستگاه و تجهیزات جانبی آن ها در ارتباط با تیم مشاوره و خرید فون سیستم، می توانید از این خدمات بهره مند شوید و تمامی برنامه ریزی دستگاه را به صورت رایگان انجام دهید.

در هنگام انجام این خدمات نیز می توانید با تیم فنی و تخصصی مرکز در ارتباط باشید و سوالات مختلفی که برای شما پیش آمده است بپرسید.

آموزش سانترال رایگان

تیم فون سیستم در راستای ارائه آموزش های لازم به همکاران و دوستان گرامی، علاوه بر مقالات آموزشی کاملاً تخصصی و به روز، فایل های آموزشی را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

در فایل آموزش سانترال TDA و TDE تمامی قسمت های برنامه ریزی دستگاه به صورت صفر تا صد آموزش داده شده است.

علاوه بر این قسمت های مهم دستگاه نیز با سناریو های کاربردی به صورت ساده توضیح داده شده است.

این فایل آموزشی به صورت PDF در اختیار شما قرار گرفته و در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام استفاده از محتوای آن برای اجرای پروژه ها می توانید از راهنمایی تیم فنی و تخصصی استفاده نمایید.

 

تمامی حقوق وب سایت متعلق به قیمت مرکز تلفن سانترال پاناسونیک – قیمت تلفن سانترال – قیمت کارت سانترال – تجهیزات شبکه - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone