02147763 خط ویژه

phonsystem@yahoo.com
02147763 خط ویژه

ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل

آموزش ساخت announcement در ایزابل

با ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل می توانید یک هدف و مقصد مشخص را برای مشتری و تماس گیرنده به خطوط شهری مشخص کنید که در این مقاله قصد داریم به صورت کامل این قابلیت را مورد بررسی قرار دهیم.

در صورتی که برای موارد دیگر تنظیمات مرکز تلفن خود نیازی به آموزش دارید می توانید از طریق بخش آموزش ایزابل تمامی این مشکلات را برطرف نمایید.

این پایان کار نیست و شما اگر از سانترال های پاناسونیک یا تجهیزات ویپ استفاده می کنید، می توانید جدیدترین و ارزان ترین قیمت تلفن سانترال پاناسونیک و قیمت تجهیزات ویپ را در سایت فون سیستم مشاهده نمایید.

کاربرد اطلاعیه در ایزابل

در بسیاری از موارد شما می خواهید یک پیغام را در قالب اطلاعیه برای مشتری پخش کرده و سپس او را به یک مقصد مشخص تعیین مسیر کنید.

به عنوان مثال شما قصد دارید در روز های تعطیل برای مشتریان خود یک پیغام مبنی بر تعطیل بودن شرکت پخش کرده و سپس مکالمه را قطع کرده یا به بخش نگهبانی و دیگر بخش هایی که ممکن است در آن روز فعال باشند، وصل نمایید.

یا در برخی از موارد زمانی که قصد دارید نحوه ضبط پیغام در صندوق صوتی را به مشتری و تماس گیرنده آموزش دهید می توانید از قابلیت ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل استفاده کنید.

مقالات کاربردی
دستگاه سانترال TES824 پاناسونیک

به طور کلی این قابلیت مانند دیگر امکانات مرکز تلفن ایزابل به شما کمک می کند تا تماس های ورودی را بهینه کنید.

 

ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل

مانند آموزش های قبلی فرض می کنیم که شما با نحوه ورود به ایزابل و استفاده از بخش های مختلف آن آشنایی دارید.

در صورتی که قصد دارید از ابتدا با ایزابل آشنا شوید بهتر است ابتدا مقالات آموزش مرکز تلفن ایزابل را مشاهده کنید و سپس به سراغ تنظیمات بخش های مختلف آن بیایید.

برای ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل ابتدا از منوی سمت راست گزینه PBX را انتخاب و سپس از زیر منوی آن PBX Configuration را انتخاب می کنید.

در منوی باز شده جدید گزینه announcement را انتخاب کنید تا وارد بخش اطاعیه ها شوید که می توانید یک اطلاعیه جدید را در آن بسازید.

برای ساخت یک اطلاعیه جدید در ایزابل، از منوی سمت راست گزینه add announcement را انتخاب کنید.

announcement در ایزابل

 

تنظیمات announcement در ایزابل

بعد از اینکه وارد بخش ساخت یک اطلاعیه جدید در ایزابل شدید، با صفحه ای مانند تصویر زیر رو به رو می شوید که در آن می توانید تنظیمات بخش های مختلف اطلاعیه مورد نظر خودتان را با توجه به نیازی که دارید، انجام دهید.

مقالات کاربردی
نصب و راه اندازی تلفن سانترال

در صورتی که در اجرای هر کدام از بخش های مختلف ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل به مشکلی برخورد کردید، تیم پشتیبانی فون سیستم با آغوش باز پذیرای شماست تا تمامی مشکلات فنی و تخصصی شما را در این زمینه برطرف نماید.

در سمت چپ و قسمت بالا می توانید لیست اطلاعیه هایی که قبلاً ساخته اید را مشاهده کنید.

آموزش announcement در ایزابل

Description : اگر قصد دارید از تعداد زیادی اطلاعیه در سیستم ایزابل خود استفاده کنید، بهتر است برای هر کدام از آن ها در این بخش یک توضیح کوتاه بنوسید تا بعداً بدانید که این اطلاعیه به چه منطوری ساخته شده است.

Recording : در این بخش می توانید صدای ضبط شده یا آپلود شده System recording روی سرور ایزابل را انتخاب کنید تا به عنوان اطلاعیه برای مشتریان پخش شود.

*برای اینکه بتوانید صدای مورد نظر خود را روی سیستم ایزابل آپلود کنید، می توانید از دیگر مقالات آموزش ایزابل استفاده کنید.

Repeat : در این قسمت می توانید تعداد تکرار پیام و اطلاعیه انتخاب شده برای مشتری را مشخص می کنید. اگر قصد دارید پیغام مورد نظر شما یک بار برای مشتری پخش شود، این قسمت را روی حالت disable قرار دهید.

Allow Skip: اگر این گزینه فعال باشد، تماس گیرنده می تواند با فشار دادن هر کلید، به راحتی پیغام را رد کند. (این گزینه برای پیغام ها و اطلاعیه های آموزشی یا تبلیغاتی می تواند بسیار مناسب باشد)

مقالات کاربردی
انواع تلفن سانترال پاناسونیک

Return to IVR : در صورت فعال کردن این گزینه، اگر کاربر توسط یک IVR به این پیام وارد شده باشد بعد از تمام شدن پیام دوباره به IVR باز خواهد گشت.

این گزینه نسبت به مقصدی که اننخاب می کنید در تنظیمات ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل اولویت بالاتری دارد.

Destination after playback: مسیر تماس گیرنده بعد از پخش announcement در این قسمت مشخص می شود. این مسیر می تواند به هر کجا از سیستم تلفنی متصل شود و یا حتی تماس را قطع کند.

بعد از انجام دادن تمامی این تنظیمات در ساخت اطلاعیه (announcement) در ایزابل می توانید برای ذخیره سازی آن روی submit و سپس Applay config کلیک کنید.

 

نکته مهمی که باید درنظر داشته باشید این است که در ایزابل محدودیتی برای تعریف announcement  وجود ندارد و شما می توانید تا بی نهایت اطلاعیه را برای سیستم تلفنی خود در نظر بگیرید. البته حواستون باشه که برای هر کدون توضیح مناسب بنویسین که بعداً به دردسر نیوفتین و راحت بتونین اطلاعیه ها رو از هم تشخیص بدین.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سبد خرید