• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار و تلفن 7730

زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار

نام نویسنده : dehghan

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۱

بر چسب ها :

دسته بندی : آموزش سانترال, آموزش سانترال 824, آموزش سانترال پاناسونیک

در این آموزش قصد داریم زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار برنامه ریزی سانترال و استفاده از کلید های تلفن اپراتوری، به طورت کامل و جامع و با ذکر مثال آموزش دهیم.

در ابتدا بهتر است بدانید زمابندی چه کاربرد هایی بر روی دستگاه سانترال 824 دارد و چرا باید این تنظیمات و برنامه ریزی آن را در اولین گام انجام دهیم؟

 در صورتی که می خواهید همه قسمت های دستگاه سانترال پاناسونیک مدل 824 را بدون هیچ مشکلی برنامه ریزی نمایید، پیشنهاد می شود از دوره آموزش سانترال 824 که به صورت کامل و جامع تهیه شده است، استفاده کنید.

 

آموزش سانترال 824 پاناسونیک

دوره آموزش برنامه ریزی سانترال 824 / صفر تا صد 

 

اهمیت زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار 

کاربرد های تایم سرویس یا زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار شامل موارد زیر می باشند.

*مدیریت تماس های ورودی

با استفاده از تایم سرویس می توانیم مشخص نماییم که تایم ها و شیفت های مختلف کاری چه داخلی هایی بتوانند تماس های وارد شده را پاسخ دهند.

*دسترسی به خطوط شهری

در تایم های مختلف می توان تنظیماتی را اجرا نمود که در هر تایم خطوط داخلی خاصی برای تماس با خارج از شرکت و یا سازمان به خطوط شهری دسترسی داشته باشند.

*کلاس بندی داخلی ها

برای کلاس های مختلف می توان محدودیت ها و تنظیماتی را در نظر گرفت و از طریق قسمت های مختلف می توان هر داخلی را در تایم های مختلف شیفت کاری در یک کلاس مشخص برای اعمال محدودیت های مورد نظر قرار داد.

*زمانبندی در تلفن گویا

کاربرد این بخش در زمانبندی تلفن گویا به این صورت است که می توان برای هر شیفت کاری یک پیغام دیزا را در نظر گرفت  تا مشتریانی که در آن شیفت با خط شهری مورد نظر تماس می گیرند پیغام دیزای تعیین شده را بشنوند.

تنظیمات این قسمت در بخش دیزا نرم افزار و تعیین مسیر خطوط در قسمت 3 قابل اجرا می باشد.

 

تنظیمات زمانبندی سانترال 824 از طریق نرم افزار

برای اجرای تنظیمات مورد نظر در قسمت زمانبندی دستگاه باید از قسمت 4-1 یا همان Time Service استفاده کنیم.

این بخش نیز با توجه به اهمیتی که در برنامه ریزی دستگاه سانترال و همچنین تعیین تایم و شیفت های کاری دارد بسیار مورد استفاده قرار گرفته و تنظیمات دقیق آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در این قسمت که در تصویر زیر به خوبی بخش های مختلف آن را مشاهده می کنید، می توان زمانبندی شیفت های مختلف کاری را به صورت دستی و یا اتوماتیک تعیین نمود.

 

زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار

 

در حالت دستی یا Manual  زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار ، منشی یا همان داخلی که جک آن را به عنوان اپراتور در نظر گرفته ایم می تواند تنظمیات زمانبندی دستگاه در تایم های مختلف را بر روی گوشی تلفن خود انجام دهد.

در این حالت اگر بر روی گوشی اپراتوری بعد از فشار دادن دکمه ی اسپیکر، کد #781 را وارد نماییم تایم دستگاه بر روی تایم روز که مشخص شده است قرار می گیرد.

برای انتخاب تایم شب و استراحت نیز به ترتیب باید کد های #782 و #783 را بعد از فشار دادن کلید اسپیکر بر روی تلفن اپراتوری شماره گیری نماییم.

 

حالت اتوماتیک برای زمانبندی سانترال 3 به 8

در زمانبندی سانترال 824 با نرم افزار اگر Time Setvice روی حالت Automatic قرار داشته باشد، شیفت های کاری دستگاه طبق زمانبندی که در این قسمت برای تایم های مختلف دارد به صورت اتوماتیک تغییر پیدا می کند.

به همین دلیل تنظیم درست زمان و تاریخ دستگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

با کلیک کردن روی حالت اتوماتیک فیلد پایینی این قسمت فعال شده و می توان با کلیک کردن روی گزینه ی Time Setting به راحتی تایم های مختلف هر شیفت کاری را مشخص نمود.

 

زمانبندی اتوماتیک سانترال 824

 

در این قسمت اگر بخواهید برای هر روز یک تایم خاص را تعیین کنید، باید تیک جلوی آن را فعال نمایید.

برای هر تایم می توانید یک زمان شروع در نظر بگیرید.

دقت کنید که در صورت لحاظ کردن تایم ناهار یا همان lunch زمان شروع آن، به عنوان زمان پایان شیفت کاری اول در روز و زمان پایان آن به عنوان زمان شروع شیفت کاری دوم در تایم روز در نظر گرفته می شود.

 

در صورتی که از دستگاه سانترال TDA یا TDE استفاده می کنید، می توانید برنامه ریزی کامل زمانبندی آن را با مقاله تخصصی زیر انجام دهید.

 

آموزش زمانبندی سانترال TDA و TDE 

 

سایر مقالات آموزشی و محصولات آموزشی فون سیستم 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پرطرفدار ها

تمامی حقوق وب سایت متعلق به قیمت مرکز تلفن سانترال پاناسونیک – قیمت تلفن سانترال – قیمت کارت سانترال – تجهیزات شبکه - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone