• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

شماره گیری سریع در سانترال 824 پاناسونیک

تنظیمات شماره گیری سریع سانترال 824

نام نویسنده : dehghan

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۴

بر چسب ها :

دسته بندی : آموزش, آموزش سانترال 824, آموزش سانترال پاناسونیک

یکی از امکاناتی که می تواند به کاربران و به خصوص اپراتور ها برای ارتباط سریع تر با مخاطبین و مشتریان کمک بسیار زیادی بکند، قابلیت شماره گیری سریع در سانترال 824 پاناسونیک است.

 در این مطلب قصد داریم به شما نحوه تنظیم شماره های مختلف برای راه اندازی این قابلیت بر روی دستگاه سانترال پاناسونیک 824 را به صورت کامل از طریق نرم افزار برنامه ریزی سانترال و تلفن سانترال 7730 آموزش دهیم.

 

شماره گیری سریع در سانترال 824 پاناسونیک

برای راه اندازی قابلیت شماره گیری سریع در سانترال 824 پاناسونیک باید از قسمت 4 نرم افزار برنامه ریزی دستگاه استفاده کنیم.

در این قسمت از نرم افزار یا همان System Speed Dialing می توانیم همانند تصویر زیر تعداد 99 شماره تلفن را در حافظه ی دستگاه ذخیره نماییم.

 

شماره گیری سریع سانترال 824

 

این شماره تلفن ها به همراه نام و کد دسترسی در ستون های مناسب باید قرار داده شوند.

در ستون اول می توانیم یک نام مناسب با شماره ی ذخیره شده انتخاب نماییم.

در ستون بعدی ابتدا باید کد دسترسی به خط مورد نظر که در سانترال 824 برای خطوط شهری کد 9 می باشد را وارد نموده و سپس شماره ی خطوط شهری یا موبایل را وارد نماییم.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از این شماره ها حتما باید نامبر اختصاص داده شده به آن ها در ستون NO را برای هر شماره یادداشت کرده و یا به یاد داشته باشید.

 

 

مقاله آموزشی:                  فوروارد تماس در سانترال 824 و TDA

 

خروجی گرفتن از لیست شماره ها

در صورتی که بخواهیم شماره ی های نوشته شده را در یک پوشه مانند فایل اکسل ذخیره نماییم می توانیم از گزینه ی Export استفاده کنیم.

حال اگر قصد داشته باشیم یک شماره را در لیست خروجی اکسل ذخیره نموده و آن را بر روی دستگاه ذخیره کنیم می توانیم از آن گزینه ی Import استفاده نماییم.

این قابلیت برای زمانی که قصد ریست کردن دستگاه سانترال پاناسونیک 824 را داشته باشیم بسیار کاربردی بوده و به ما کمک می کند تا بتوانیم شماره های مورد نظر را روی دستگاه پس از عملیات ریست نیز داشته باشیم.

 

استفاده از شماره های ذخیره شده برای تماس سریع 

برای استفاده از شماره های ذخیره شده به عنوان شماره گیری سریع دستگاه سانترال بر روی تلفن های داخلی مرکز باید ابتدا کلید اسپیکر را فشار داده و پس از وارد نمودن * کد مربوط به هر شماره در این قسمت را وارد نماییم.

به طور مثال اگر قصد استفاده از شماره ی ذخیره شده بر روی کد 11 را داشته باشیم باید به صورت SP * 11 بر روی تلفن های داخلی عمل نماییم.

تنظیمات مربوط به این قسمت از نرم افزار نیز می تواند از کلاس بندی داخلی ها که در مباحث بعدی به آن می پردازیم تبعیت نماید.

برای اینکار می توان از قسمت 4-5 نرم افزار استفاده نموده و مانند بخش مشخص شده در تصویر زیر، کلاس شماره  های حافظه ی مرکز تلفن را مشخص نمود.

 

آموزش شماره گیری سریع در سانترال 824

 

تنظیمات شماره گیری سریع در سانترال 824 پاناسونیک با تلفن 7730

قابلیت شماره گیری سریع در سانترال 824 را می توانید از طریق تلفن سانترال 7730 نیز راه اندازی نمایید که برای اینکار ابتدا باید وارد حالت برنامه ریزی دستگاه شوید.

حالت برنامه ریزی دستگاه از طریق فشار دادن کلید PROGRAM و سپس #* و پس از آن رمز و پسورد دستگاه که به صورت پیش فرض 1234 می باشد در دسترس شما قرار می گیرد.

برای تعیین اسم برای هر کدام از شماره های مورد نظر در لیست شماره گیری سریع دستگاه باید کد 011 را وارد نمایید.

بعد از اینکار برای وارد کردن کد دسترسی و سپس شماره تلفن مورد نظر که قصد برقراری تماس سریع با آن را داریم، باید از 001 در حالت برنامه ریزی دستگاه استفاده کنید.

یعنی ستون اولی که در نرم افزار مشاهده کردید و ببا هم برسی کردیم، از طریق کد 011 و ستون دوم آن از طریق کد 001 انجام می شود.

 

برای تعیین کلاس سیستم شماره گیری سریع باید از کد 301 استفاده کنید.

اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد سایر قسمت های برنامه ریزی دستگاه سانترال 824 داشته باشید حتما پی دی اف آموزشی کامل صفر تا صد فون سیستم در این باره را خریداری کنید.

 

آموزش سانترال 824 پاناسونیک

PDF آموزش سانترال 824 / صفر تا صد برنامه ریزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پرطرفدار ها

تمامی حقوق وب سایت متعلق به قیمت مرکز تلفن سانترال پاناسونیک – قیمت تلفن سانترال – قیمت کارت سانترال – تجهیزات شبکه - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone