دستگاه پیچینگ ZENITEL

دستگاه پیجینگ ZENITEL (ساخت کشور نروژ)

سیستم های پیجینگ کاملا صنعتی ، آنالوگ و فول آِی پی زنیتل zenitel  ، ضد انفجار ضد حریق

پیجینگ یا آمپلی فایر چیست؟

آمپلی فایر برای بهبود کیفیت صدای پیج در محیط های مختلف در کنار دستگاه پیجینگ قرار می گیرد.

صدای تولید شده از دستگاه های پیجینگ بدون قرار گرفتن دستگاه ها و تجهیزات جانبی مانند آمپلی فایر قابل شنیدن نیست و باید برای راه اندازی و بهبود کیفیت صدا حتما از دستگاه های آمپلی فایر استفاده نمود.

تعریف استفاده از پیجینگ ZENITEL

زمانی که فردی پشت بلندگو قرار می گیرد، صدا از طریق دستگاه به آمپلی فایر رفته و در طی چند مرحله تفکیک و سپس تقویت می شود.

بعد از این عملیات صدای با کیفیت به بلندگوی های بخش های منختلف که در سازمان قرار گرفته است فرستاده و پخش می شود.

تجهیزات پیجینگ را از کجا بخریم؟

برای خرید انواع تجهیزات پیجینگ TOA برای سازمان و کسب و کار خود می توانید از قسمت فروشگاه فون سیستم استفاده نمایید یا از طریق راه های ارتباطی با تیم فنی و پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

در صورتی که هیچ اطلاعاتی راجع به دستگاه های مختلف و مدل ها و برند های مختلف سیستم صوتی و پیجینگ ندارید، از توضیحات اختصاصی که در صفحات محصول قرار داده شده است، استفاده نمایید تا خریدی مطمئن و با کیفیت داشته باشید.

علاوه بر این تیم فنی و تخصصی و مشاوره فون سیستم از طریق راه های ارتباطی به شما کمک می کند تا اطلاعات کافی را در مورد پیجیگ به دست آورده و به عنوان یک متخصص در این زمینه براساس نیاز سازمان و کسب و کار خودتان خریدی موفق و ارزان داشته باشید.

کاربرد پیجینگ ZENITEL

با توجه به نوع وظیفه ای که برای پیجینگ ZENITEL تعریف شده است از آن می توان برای محیط های با درجه اهمیت و خطر بالا استفاده نمود تا در سریع ترین زمان ممکن بتوان قسمت های مختلف را با یک پیام مشخص از بروز خطر مطلع نمود.

پیجینگ ZENITEL

از پیجینگ می توانید برای مکان های مختلفی استفاده نمایید تا علاوه بر علائم هشدار در موارد ضروری بتوانید از آن برای ارتباط با بخش های مختلف یک سازمان بزرگ نیز استفاده نمایید.

پیجینگ کارایی بسیار بالایی در محیط دارد و می تواند نقش مهمی در تسریع در روند امور حساس شرکت ها و کسب و کار ها داشته باشد و البته برای مناطق حساس اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت.

تماس با فون سیستم

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای