مرکز تلفن گرنداستریم + لیست قیمت

لیست قیمت مرکز تلفن گرنداستریم در اینجا نمایش داده شده است اما برای اطلاع از آخرین قیمت حتما با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

گرنداستریم UCM6204
 • 670,000 (تومان)
 • ظرفیت اولیه: 4 خط شهری و 2 داخلی آنالوگ
گرنداستریم UCM6202
 • 480,000 (تومان)
 • ظرفیت اولیه: 2 خط شهری و 2 داخلی آنالوگ
گرنداستریم UCM6208
 • 380,000 (تومان)
 • ظرفیت اولیه: 8 خط شهری و 2 داخلی آنالوگ
گرنداستریم UCM6301
 • نوسان قیمت
 • ظرفیت اولیه: 1 خط شهری و 1 داخلی آنالوگ
گرنداستریم UCM6302
 • نوسان قیمت
 • ظرفیت اولیه: 2 خط شهری و 2 داخلی آنالوگ
گرنداستریم UCM6510
 • نوسان قیمت
 • ظرفیت اولیه: 2 خط شهری و 2 داخلی آنالوگ
مرکز تلفن گرنداستریم
چرا گرنداستریم؟

مرکز تلفن گرنداستریم

مرکز تلفن تحت شبکه گرنداستریم به عنوان یکی از مرکز تلفن های تجاری پر از امکاناتی است که می تواند سیستم مدیریت تماس های شما را به بهترین شکل ممکن مدیریت نماید. قیمت بسیار مناسب این مرکز تلفن ها باعث شده است تا بسیاری از کسب و کار ها به سراغ خرید و استفاده از مرکز تلفن گرنداستریم بروند. در این مسیر نصب و راه اندازی و برنامه ریزی این مرکزتلفن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. 

مرکز تلفن های گرنداستریم در انواع مدل های مختلف در بازار موجود هستند و شما با توجه به نیاز خود می توانید برای خرید یک مرکز تلفن مناسب اقدام نمایید که بتواند تمامی امکانات مدنظر شما را داشته باشد. هر کدام از این مرکز تلفن ها دارای ظرفیت اولیه هستند که از خطوط شهری و داخلی آنالوگ پشتییبانی می کنند. برای مکان هایی که دسترسی شبکه در سازمان به آن ها سخت است یا محیط هایی که به دلایل مختلف قصد ندارید در بستر شبکه قرار داشته باشند (مانند بخش حسابداری) می توانید از تلفن های داخلی آنالوگ بیسیم یا رومیزی استفاده نمایید.

کدام مدل گرنداستریم را بخریم؟

خرید مرکز تلفن گرنداستریم

سانترال های گرنداستریم که در بازار وجود دارند، هر کدام می توانند براساس نیاز های سازمان ها و کسب و کار های مختلف، برای کسب و کار های متوسط و بزرگ به کار بروند. امکانات بسیار زیادی در این مرکز تلفن ها قرار داده شده است تا شما با استفاده از آن بتوانید تمامی نیاز های ارتباطی سازمان خود را برطرف نمایید. توانایی گزارشگیری حرفه ای، ارتباطات با کیفیت، راه اندازی و برنامه ریزی در بستر شبکه و … از جمله مهم ترین امکانات مرکز تلفن گرنداستریم هستند.

با توجه به مدل های مختلفی که از گرنداستریم و ucm ها در بازار وجود دارد، بسیاری از کاربران و شرکت های مختلف که قصد استفاده از این دستگاه ها را دارند، دغدغه های بسیار زیادی برای خرید یک مرکز تلفن تجاری دارند.

با استفاده از اطلاعاتی که در فروشگاه فون سیستم در اختیار شما قرار داده می شود، شما می توانید به راحتی سانترال مورد نظر خود را با اطلاعات فنی و تخصصی با توجه به نیازی که در سازمان دارید، خریداری نمایید.

در صورتی که قصد داشتید اطلاعات بیشتری در زمینه خرید مرکز تلفن گرنداستریم به دست آورید، می توانید به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی فون سیستم نیز در ارتباط باشید.

مرکز تلفن گرنداستریم را چگونه نصب کنیم؟

نصب و برنامه ریزی سانترال گرنداستریم

مرکز تلفن گرنداستریم مانند سانترال و مرکز تلفن های ایزابل از امکانات مختلفی بر روی خود پشتیبانی می کند و برای نصب، راه اندازی و برنامه ریزی آن نیاز به استفاده از تخصص در این زمینه دارید. 

برنامه ریزی قسمت های مختلف گرنداستریم با استفاده از جدیدترین ابزار و تجهیزات توسط تیم فنی و تخصصی فون سیستم انجام می شود. هزینه های نصب نیز به طور قابل ملاحظه ای اقتصادی در نظر گرفته شده است تا شما با راه اندازی یک سانترال حرفه ای، بتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن از نظر تماس با مشتریان و داخلی های خود مدیریت نمایید.

برنامه ریزی و پشتیبانی آنلاین از راه دور به مدت یکسال از خدمات ویژه ای است که فون سیستم در این زمینه ارائه می دهد.