• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

سانترال پرظرفیت پاناسونیک

سانترال پرظرفیت پاناسونیک

نام نویسنده : joomir

تاریخ انتشار : 2019/08/31

بر چسب ها : سانترال پاناسونیک, سانترال پرظرفیت, سانترال پرظرفیت پاناسونیک,

دسته بندی : آموزش

سانترال پرظرفیت پاناسونیک

سانترال پر ظرفیت پاناسونیک، سانترال های هستند که خیلی پرکاربرد هستند برای مجموعه های پرظرفیت و دارای چند شعبه استفاده می شود.
دستگاه های سانترال پاناسونیک سری TDA ،TDE  و NS به صورت چند منظوره با داشتن انعطاف پذیری بالا برای افزایش خطوط  شهری و داخلی با امکانات بلفعل و بلقوه، بهترین گزینه برای مراکز بزرگ و متوسط می باشد. تنها ویژگی دستگاه های سانترال پاناسونیک سری TDE و NS مبنی بر سازگاری کامل با محیط IP  می باشد.
در ادامه برخی از ویژگی های هر سری های TDA ،TDE  و NS را عنوان می کنیم.

سانترال های مدل KX-TDA

سری TDA دارای سه مدل KX-TDA100D ،KX-TDA200 و KX-TDA600 می باشد که به جزئیات ویژگی های هر مدل در ادامه عنوان گردیده است از ویژگی های خیلی مفید این سری TDA می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-تبدیل آسان به سیستم کاملاً IP (ویپ)
-قابلیت انتقال صدا بر روی پروتکل های اینترنت (VOIP)
-مسیریابی شماره،CLIP ، COLP، CLIR و COLR به کمک شبکه دیجیتال QISG
-قابلیت انتخاب خودکار مسیر (ARS) و انتخاب کوتاهترین مسیر (LCR)
-شبکه قابل اطمینان از طریق T1 / E1. EM
-یکپارچه سازی شبکه بیسیم
-یکپارچه سازی سیستم تلفن همراه
-صندوق صوتی یکپارچه
-دارای رابط  TAPI و CSTA
-امکان PC-phone و PC-Console
-Call Center پیشرفته
-قابلیت (ISDN (BRI/PRI
-داخلی دو کاناله برای اتصال به پورت DPT
-به کمک کارت های اختیاری (ESVM) امکان ضبط پیغام و سامان دهی پیام های خروجی فراهم شده و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان به راحتی به مقصد دلخواه وصل شده و پاسخگویی می شوند.

ظرفیت سیستم

KX-TDA600 KX-TDA200 KX-TDA100D نوع
۴shelf System ۳shelf System ۲shelf System Basic System
۶۴۰ ۴۸۰ ۳۲۰ ۱۶۰ **۱۲۸ *۱۲۶ حداکثر خط شهری (ترانک)

*حداکثر دارای ۱۲۶ کانال با یک PRI30 (ا۳۰کانال) و شش LCOT16 (ا۱۶پورت)
**حداکثر دارای ۱۲۸ کانال باهشت LCOT16 (ا۱۶پورت)

 

KX-TDA600 KX-TDA200 KX-TDA100D ترمینال تجهیزات
۴shelf System ۳shelf System ۲shelf System Basic System با کارت MEC بدون کارت MEC

۹۶۰

(۱۱۲۰)

۷۲۰

(۸۸۰)

۴۸۰

(۶۰۸)

۲۴۰

(۳۰۴)

۲۵۶ ۱۲۸ ۱۷۶ تلفن
۹۶۰ ۷۲۰ ۴۸۰ ۲۴۰ ۱۲۸ ۱۲۸ ۱۲۸ تلفن تک خط (SLT)
۶۴۰ ۶۴۰ ۵۱۲ ۲۵۶ ۲۵۶ ۱۲۸ ۱۰۴ تلفن سانترال پاناسونیک دیجیتال(DPT) سری
KX-DT300 / KX-T7600
۶۴۰ ۴۸۰ ۳۲۰ ۱۶۰ ۱۲۸ ۱۲۸ ۱۱۲ تلفن سانترال IP
۶۴ ۸ ۸ کنسول DSS
۱۲۸ ۹۶ ۶۴ ۳۲ ۳۲ ۲۶ Cell Station-CS
۸ ۲ ۲ Voice Processing System-VPS
صندوق صوتی
۶۴ ۴۸ ۳۲ ۱۶ ۱۶ ۱۶ Doorphone
۶۴ ۴۸ ۳۲ ۱۶ ۱۶ ۱۶ Door Opener(درب باز کن)

سانترال پرظرفیت KX-TDA100D

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100D یکی دیگر از تولیدات کمپانی پاناسونیک می باشد این دستگاه در اوایل سال 2013 به بازارهای جهانی عرضه شد و می توان گفت که این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های سانترال فرق آنچنانی را ندارد شرکت پاناسونیک برای سهولت در کار و جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تولید این دستگاه کرد تمایز این سانترال با دیگر مراکز تفن سانترال این است که دستگاه دارای ۷ جای کارت می باشد و بر روی کارت MPR خود ۴ داخلی دیجیتال را به طور پیش فرض پشتیبانی می کند.

مزیت دیگر این دستگاه سانترال پاناسونیک پشتیبانی از کارت داخلی آنالوگ ۲۴ پورت می باشد همچنین امکان نمایش شماره شخص تماس گیرنده بر روی تلفن های آنالوگ نیز به طور پیش فرز در این دستگاه وجود دارد پاناسونیک بار دیگر مشتریان خود را متعجب کرد و توانست هزینه های مشتریان خود را کاهش دهد چرا که این دستگاه با داشتن ۷ جای کارت و پشتیبانی از کارت داخلی آنالوگ ۲۴ پورت و همچنین پشتیبانی از سیستم نمایش شماره شخص تماس گیرنده به طور پیش فرز بدون نیاز به نصب کارت کالرآیدی توانست تا ظرفیت دستگاه را به طور باورنکردنی بالا ببرد و هزینه های تمام شده را نیز کاهش دهد.

با وجود تولید این دستگاه درخواست خرید دستگاه سانترال KX-TDA200 به طور چشمگیری کاهش یافت همچنین این دستگاه جای خود را به دستگاه سانترال KX-TDA100 داده است و درخواست ها برای خرید این مرکز تلفن سانترال بیشتر از دیگر سانترال های پاناسونیک می باشد این مدل دستگاه نیز همانند دیگر دستگاه های سانترال کمپانی پاناسونیک از نظر کارایی یکسان می باشد و نیاز شما را در هر شرایطی برطرف می سازد.

سانترال پرظرفیت KX-TDA200

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA200 یکی دیگر از دستگاه های سانترال دیجیتال کمپانی پاناسونیک می باشد این دستگاه نیز مانند دیگر مراکز تلفن سانترال پاناسونیک پس از ورود خود به بازار قسمت چشم گیری از بازار ارتباطات را مجذوب توانایی های خود نمود این دستگاه با فاصله زمانی بسیار کمی پس از دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100  وارد بازار های جهانی و خاورمیانه شد.

دستگاه از لحاظ کارایی و پشتیبانی از سیستم VOIP،SIP،IP EXTENSION و ….. همانند دیگر دستگاه های سانترال سری TDA بوده و مشکلی در پشتیبانی از این تکنولوژی ها نیز در این دستگاه وجود ندارد مهمترین فرق این دستگاه ظرفیت کارت های ورودی آن می باشد این دستگاه سانترال پاناسونیک دارای جای ۱۱ کارت می باشد و با این افزایش جای کارت مسلما ظرفیت دستگاه نیز به طور چشم گیری افزایش پیدا خواهد کرد.

همان طور که در بخش های قبلی بسیار گفته شده است این دستگاه به طور پیش فرض خام خام میباشد و شما امکان استفاده از آن را همانند دستگاه های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک را نخواهید داشت شما برای راه اندازی دستگاه و استفاده از آن نیاز به تجهیز کابین دستگاه سانترال به کارت های ورودی خط شهری و خروجی خطوط داخلی را دارید که برای این امر شما می توانید با ورود به بخش کارتهای مورد نیاز تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نمایید بستن صفر،محدودیت تماس بر روی داخلی های مورد نظر،پخش تماس های ورودی،راه اندازی اپراتور گویاو….نیز در این دستگاه وجود دارد.
شما میتوانید در هنگام بروز هرگونه مشکل با پرسنل فنی شرکت و همچنین واحد فروش ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را حل کنید.

دستگاه سانترال سری KX-TDA علاوه بر بهره مندی از مزایای ارتباطات تلفنی سنتی با همگرایی به فناوری IP حداکثر قابلیت و انعطاف پذیری در عملکرد را ارائه داده و تمام نیاز های ارتباطی کسب و کار شما را پاسخگوست. این سری از دستگاه های سانترال پاناسونیک می تواند به راحتی به مدل های سانترالKX-TDE ارتقا یابد.

سانترال پرظرفیت KX-TDA600

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA600 یکی از دستگاه های سانترالی می باشد که بیشترین استفاده را در مراکز دولتی و خصوصی از قبیل وزارت خانه ها،بیمارستان ها،هتل ها و … را دارد این مرکز تلفن با توجه به ظرفیت باور نکردنی خود یکی از تولیدات منحصر به فرد کمپانی پاناسونیک محسوب می شود و مشتریان ویژه به خود را دارد.

سانترال پرظرفیت پاناسونیک

PANASONIC KX TDA600 PBX

این دستگاه بیشتر در مکان های پر ظرفیت استفاده میشود لذا برای مکان های کوچک و متوسط مناسب نمیباشد همچنین برخی از شرکت ها مجموعه خود را رو به رشد می دانند و تشخیص می دهند که انتخاب این دستگاه برای آنها لازم می باشد

این دستگاه با اضافه شدن ۳ کابین دستگاه سانترال KX-TDA620 امکان استفاده ازحداکثر ۶۴۰ خط ورودی شهری و ۶۴۰ تا ۱۱۲۰ خط خروجی داخلی با استفاده از تکنولوژی (DXDP) را به شما میدهد امکانات این مرکز سانترال همانند دیگر دستگاه های سانترال میباشد و به شما همان امکانات را ارایه میدهد بستن صفر،محدودیت تماس با خطوط شهری،محدودیت تماس با شماره های تعریف نشده،پخش تماس های ورودی،تلفن گویا،ثبت مکالمات،شنود مکالمات داخلی,ورودی و خروجی، VOIP ، SIP و…را دارا می باشد.

این سانترال دارای ۶۴۰ خط شهری است پشتیبانی از ۶۴۰ تا ۹۶۰ خط داخلی می باشد.

یکپارچه سازی سیستم بیسیم

خط تلفن هر داخلی می تواند بیسیم باشد .سیستم بیسیم DECT یک ساختمان اداری را به یک منطقه واحد جهت استفاده از تلفن های داخلی تبدیل کرده و به کمک آن می توان در مواقعی که در اتاق کار خود حضور ندارید نیز پاسخگوی تماس ها بوده و از این طریق میزان بهره وری افزایش می یابد.

سانترال های مدل KX-TDE

این سری از سانترال ها جز سانترال های پرظرفیت پاناسونیک محسوب می شوند و توان بالایی دارند. قابلیت شبکه شدن آنها امتیازی است که نسبت به سری TDA دارند. در تکنولوژی آنها راه اندازی بسترهای پروتکل سیپ لحاظ شده.
از لحاظ فیزکی و ظاهری بدنه محکم این نوع سانترال باعث شده پایداری بالایی داشته باشند و همچنین در صنعت مورد استفاده باشند. TDEها توان راه اندازی تمام خطوط شهری مخابرات و بسترهای ویپ و همچنین سیپ ترانک ها یا همان خطوط پنج رقمی مخابرات را در کمترین و سریع ترین زمان ممکن دارند.
این نوع سانترال بیشتر مناسب ارتباط دفاتر مختلف شرکت های بزرگ است. همچنین می دانیم در بیس اولیه این دستگاه هیچ اسلاتی وجود ندارد و برای استفاده از تمام ظرفیت این سانترال باید اسلات های مربوطه را قرار داد.
کارت دیزا ( تلفن گویا ) به صورت پیش فرض بر روی این سانترال نصب نیست و برای داشتن اپراتور باید این کارت تهیه شود و بر روی اسلات آپشن قرار بگیرد. این دستگاه می تواند خطوط آنالوگ و دیجیتال را با حذف اکو و کیفیت بالا راه اندازی کند.

TDE 100

حداکثر ظرفیت خطوط شهری و داخلی در این سانترال به ترتیب ۹۶ خط و ۱۹۲ خط است ولی در ظرفیت اولیه خود هیچ گونه خط شهری و داخلی ندارد.

TDE 200

حداکثر ظرفیت خطوط شهری و داخلی در این سانترال به ترتیب ۱۲۸ خط و ۲۵۶ خط است ولی در ظرفیت اولیه خود هیچ گونه خط شهری و داخلی ندارند.

سانترال پاناسونیک

سانترال پرظرفیت پاناسونیک سری KX-TDE200

TDE 600

حداکثر ظرفیت خطوط شهری و داخلی در این سانترال به ترتیب ۶۴۰ خط و ۱۲۸۰ خط است ولی در ظرفیت اولیه خود هیچ گونه خط شهری و داخلی ندارند.

سانترال هوشمند  Panasonic KX-NS500

– خیلی مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و حداکثر 250 کاربر و شعب و مراکز شرکت های بزرگ

-دارای ظرفیت اولیه ۶ خط شهری  با کالر آیدی ،۱۶ داخلی آنالوگ ،۲ داخلی دیجیتال

-دو کانال تلفن گویا پیش نصب روی دستگاه

-۴ داخلی IP پیش نصب روی دستگاه

-امکان افزایش تعداد خطوط شهری تا ۱۲۶- همراه ۳ کابین KX-NS520

-امکان افزایش تعداد خطوط داخلی تا ۲۸۸ کاربر (۱۶۰ داخلی با DXDP و ۱۲۸ داخلی SIP و IP)

-چندین لایسنس نصب شده پیش فرض رایگان به مدت ۶۰ روز

-پوشش تمام امکانات موجود در سری TDA – TDE پاناسونیک

-هوشمندی، چند منظوره بودن،رویکرد IP، امکانات بی نهایت، سازگاری کامل و امکان یک پارچگی با سری های قبلی پاناسونیک (TDA-NCP-TDE)، کاهش هزینه ها، کاربری و راه اندازی آسان، طراحی بر اساس راه حل مرکز تماس و پوشش تمام امکانات موجود در مدل ها و سری های قبلی و …

-قابلیت نصب روی رک ۱۹ اینچی (Rack Mount) و دیوار

مطالب مرتبط

تمامی حقوق وب سایت متعلق به فروشگاه سانترال پاناسونیک - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone