• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

بهترین سانترال

سانترال پاناسونیک

نام نویسنده : joomir

تاریخ انتشار : 2019/09/17

بر چسب ها : بهترین سانترال, تلفن سانترال, تلفن سانترال پاناسونیک, سانترال پاناسونیک,

دسته بندی : آموزش سانترال, آموزش سانترال پاناسونیک

لزوم استفاده از سانترال

همانطور که می دانیم امروزه دستگاه سانترال برای اداره جات و شرکت ها جزء غیر قابل حذف شدن می باشد اما این مهم است که بهترین سانترال متناسب با آن مکان کدام می باشد.
از همان ابتدا شرکت ها بسیار تمایل به داشتن سیستم منشی تلفن و هدایت گر مشتری به بخش مورد نظر دارند و از طرفی به صورت روتین هر اداره یا شرکتی حداقل سه خط تلفن شهری ورودی دارد. بدیهی است برای کنترل صحیح خطوط شهری ورودی به یک مکان از جهت وصل به پرسنل مورد نظر و هدایت آن به بخش مربوطه برای این خطوط نیاز هست که حتماً یک مرکز تلفن سانترال همراه با تلفن سانترال در آن مکان نصب گردد.

بهترین سانترال

واقعاً بهترین سانترال چگونه سنجیده می شود و یا برای هر مجموعه بهترین سانترال کدام می تواند باشد؟
البته برای انتخاب نوع سانترال مورد نظر حتماً باید نیازهای آن مجموعه را در نظر گرفت که نیازهای آن مجموعه می تواند نیاز های هر مجموعه را می توان بطور کلی به موارد زیر دسته بندی کرد:

چه بودجه ای برای نصب مرکز تلفن سانترال در نظر گرفته شده است.
آن مجموعه چند خط شهری ورودی دارد
آن مجموعه چند پرسنل دارد
آن مجموعه چند شعبه دارد
نیازهای آن مجموعه در جهت هدایت تماس ها و یا ثبت تماس ها و یا پاسخگویی خودکار تماس و مواردی نظیر این چیزها دقیقاً چه چیز می باشد.
آیا آن مجموعه تمایل دارد از سانترال های مدرن تحت شبکه استفاده نماید تا بتواند از امکانات بروز دنیا مانند voip بهره مند گردد.

در کل باید گفت سه مدل دستگاه سانترال داریم که این سه مدل عبارتند از آنالوگ، دیجیتال و تحت شبکه

سیستم سانترال آنالوگ

سیستم سانترال آنالوگ قدیمی ترین نوع این تکنولوژی مکز تلفن سانترال می باشد اما همچنان این نوع سانترال به دلیل قیمت مناسب و کارایی مناسبی که دارد موارد استفاده فراوان دارد. در مرکز تلفن سانترال پاناسونیک سری TE جز محصولات آنالوگ پاناسونیک می باشند.

سانترال آنالوگ پاناسونیک

سانترال آنالوگ پاناسونیک سری TE

امکانات سانترال انالوگ پاناسونیک

نصب راحت و سریع
دارای اپراتور یا تلفن سخنگو
دارای کارت  PRI  جهت ارتباط با دستگاه های سانترال های پاناسونیک
ظرفیت های مختلف
قابلت اتصال به گوشی های دیجیتال، بی سیم، آنالوگ و هایبرید پاناسونیک
قابل حمل و جابه جایی آسان

سیستم سانترال دیجیتال

علم و پیشرفت تکنولوژی ارتباطات هیچگاه متوقف نمی شود و همیشه به سمت کیفیت بالاتر و قوی تر در حال حرکت می باشد. و همین موضوع سبب گردد تکنولوژی آنالوگ و مکانیکی به سمت تکنولوژی جدیدتر دیجیتال و الکترونیکی حرکت کند.
این را باید عنوان کرد که تمام محدودیت هایی که در علم آنالوگ و مکانیکی وجود دارد در تکنولوژی دیجیتال تا حدود زیادی برطرف شده است. سانترال ديجيتال، سيستم هاي مخابراتي پيشرفته اي هستند که مختص يک سازمان هستند.
با دیجیتالی شدن سیستم سانترال و خطوط و تلفن های مرتبط مشکلاتی از جمله افت کیفیت صدا بر دلیل افت کیفیت خط و نویز خط و فاصله کاملا از بین می رود . در مدل سانترال دیجیتال شفافیت صدا و کیفیت HD ممکن می شود. سانترال پاناسونیک سری TDA جز سانترال های دیجیتال محسوب می شود.

بهترین سانترال دیجیتال پاناسونیک

سانترال دیجیتال KX-TDA100

از جمله امکانات دیگری که سیستم سانترال دیجیتال دارد این است که با تهيه و نصب کارت امکان برقراري تماس اينترنتي را مي دهد.

سیستم سانترال تحت شبکه

سیستم های سانترال تحت شبکه برای جاهایی بسیار مناسب می باشد که دارای شعب مختلف هستند و در این نوع سانترال از پروتکل VOIP  وSIP  ساپورت می گردد و می توان هم زمان صدا و تصویر انتقال پیدا کند و از دیگر امکانات مدل سانترال تحت شبکه اینست که می تواند IP دریافت کرد و به راحتی از طریق اینترنت می توان به تلفن ها پاسخ داد. در پاناسونیک سری TDE  و NS را می توان از سانترال های تحت شبکه پاناسونیک نام برد.

تلفن سانترال پاناسونیک

سانترال تحت شبکه پاناسونیک سری NS

چرا سانترال پاناسونیک

شرکت پاناسونیک یک شرکت پیشرو در لوازم الکترونیکی، ارتباطی و مخابراتی می باشد و توانسته رضایت مشتریان خود را تا حد زیادی اخذ کند و همچنین به نیازهای بازار پاسخگو باشد.
از طرفی سیستم سانترال پاناسونیک دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد و به ندرت ممکن است به تعمیرات احتیاج پیدا کند و در کنار تمام امکان و آپشن هایی که نسبت به سانترال های دیگر بیشتر دارد اما همچنان قیمت مناسب خود را حفظ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق وب سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی فون سیستم / 2021
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید