• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

بررسی عیوب تلفن سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک

نام نویسنده : dehghan

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۱

بر چسب ها :

دسته بندی : آموزش, آموزش سانترال پاناسونیک

استفاده از تلفن سانترال یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه ها، افزایش خدمات به مشتری و ساده سازی ارتباطات است. از آنجا که بیشترین مسئولیت بر عهده ارائه دهنده خدمات است (از جمله تعمیر و نگهداری و ارتقاء تجهیزات و پلتفرم) ، تلفن های سانترال شما را قادر می سازند تا توجه خود را به موارد مهم تر مانند مدیریت عملیات و بهبود پایین بودن خط خود معطوف کنید.

با این حال ، لازم است بدانید در طی زمان استفاده از تلفن های سانترال ممکن است با مشکلاتی نیز روبرو شوید. اما خوشبختانه ، این مسائل به راحتی با برنامه ریزی دقیق و دوراندیشی قابل حل است. در ادامه به بررسی برخی از عیوب تلفن های سانترال و برخی نکات در مورد چگونگی غلبه بر آن ها می پردازیم:

 

تلفن سانترال پاناسونیک

 

مشکلات ارتباط و تماس

مشکل: آیا شما تماس های از دست رفته را تجربه می کنید یا پژواک ها را از طریق تلفن می شنوید؟ آیا کیفیت صدا بین ساعات مختلف روز متفاوت است؟ آیا شما قادر به برقراری تماس نیستید؟ همه این موارد برخی از مشکلات جزئی است که ممکن است مشتریان با آن روبرو شوند.

عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند بر کیفیت تماس تأثیر بگذارد. با این حال ، بیشترین عامل تاثیر گذار بر کیفیت تماس و مشکلات اتصال تماس، اغلب به دلیل اتصال اینترنتی موجود شماست. در تلفن های سانترال، تمام اطلاعات تماس در بسته هایی از طریق اینترنت منتقل می شود. بنابراین بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که اینترنتی با پهنای باند مناسب برای رسیدگی به تماس های خود دارید.

راه حل: برای حل این مسئله، آزمایش سرعت اینترنت را انجام دهید تا ببینید اینترنت شما چقدر کارآمد است. اگر نتایج رضایت بخش است ، با ارائه دهنده خدمات تلفن سانترال خود تماس بگیرید تا به شما در بررسی این مسئله کمک کند.

اما اگر سرعت اینترنتتان ضعیف است، با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید زیرا احتمالاً مشکل از طرف آن ها است. آن ها ممکن است بتوانند بهترین طرحی را ارائه دهند که مطابق با مصرف فعلی شما باشد. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که روتر شما به روز بوده و هیچ سیم سستی بین اتصالات شما وجود ندارد.

سخت افزار و تلفن های قدیمی

مشکل: یکی دیگر از مشکلات رایج در هنگام شروع کار با تلفن های سانترال، ممکن است روترها و تلفن های قدیمی و سایر سخت افزارهایی است که اکنون مجبور به تعویض آن ها هستید. استفاده از تجهیزات منسوخ و ناسازگار می تواند انتقال به تلفن های سانترال را دشوارتر کند زیرا ممکن است با مشکلات سازگاری مواجه شوید. به علاوه، ارتقاء به تجهیزات جدید به دلیل هزینه های موجود ممکن است برای شما ممکن نباشد.

راه حل: نکته جالب در مورد تلفن های سانترال این است که آن ها نیازی به سرمایه گذاری کاربران در تجهیزات جدید تلفن یا سخت افزار دیگر ندارند. این امر به مشاغل کمک می کند تا در هزینه های فناوری اطلاعات صرفه جویی کنند زیرا می توانند از دسکتاپ ، لپ تاپ یا هر دستگاه تلفن همراه خود (از طریق برنامه های تلفن همراه) برای دسترسی به سیستم تلفن جدید خود بجای خرید تلفن های جدید IP استفاده کنند.

 

گروه فنی مهندسی فون سیستم

 

کارکنان فنی

مشکل: آیا کارکنان شما از انتقال شرکت به تلفن های سانترال هیجان زده نیستند؟ رایانه ها ، شبکه ها و حتی تلفن های سانترال ممکن است در ابتدا برای کسانی که با سیستم پیچیده ای آشنا می شوند دشوار به نظر برسند. این تلفن ها با اصطلاحات منحصر به فرد ، اختصارات و الزامات خاص خود ، مسلما می تواند حتی برای یک مدیر IT یا مدیر مرکز داده یک چالش جدید باشد.

طبیعی است که کارمندان در برابر تغییر مقاومت کنند ، به ویژه اگر آن ها به سیستم های تلفنی سنتی عادت کرده باشد. آن ها ممکن است نگران باشند که عملکرد جدید تلفن های سانترال دشوار باشد و این ممکن است بر روی آن ها و کارشان تأثیر منفی بگذارد. اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا کارمندان با سیستم جدید سازگار شوند، اما هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد.

راه حل: با روشن کردن موضوع برای کارکنان خود از ابتدا می توانید به سرعت مقاومت آن ها را بر طرف کنید. در مورد تغییرات آینده با آن ها صحبت کنید و مطمئن شوید که به نگرانی های آن ها رسیدگی شده است. بیشتر ارائه دهندگان تلفن های سانترال همچنین آموزش و منابع آنلاین مفیدی را ارائه می دهند. این موضوع به تیم شما کمک می کند تا با سیستم جدید آشنا شده و در استفاده از آن اطمینان بیشتری داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پرطرفدار ها

تمامی حقوق وب سایت متعلق به قیمت مرکز تلفن سانترال پاناسونیک – قیمت تلفن سانترال – قیمت کارت سانترال – تجهیزات شبکه - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone