• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

آموزش چگونگی ارتقاء نسخه سانترال پاناسونیک سری TES/TEM 824

آموزش چگونگی ارتقاء نسخه سانترال پاناسونیک سری TES/TEM 824

نام نویسنده : joomir

تاریخ انتشار : 2019/04/29

بر چسب ها : آموزش آپدیت, آموزش چگونگی ارتقاء نسخه سانترال پاناسونیک سری TES/TEM 824,

دسته بندی : آموزش

آموزش چگونگی ارتقاء نسخه سانترال پاناسونیک سری TES/TEM 824

گاهی پیش می آید، که پس از نصب کارت Caller ID برروی دستگاه سانترال و اکتیو کردن برنامه به وسیله ی گوشی اپراتور همچنان شاهد آن هستیم ، که Caller ID دستگاه عمل نمی کند. این اتفاق به این دلیل رخ می دهد که کارت کالرآیدی از نسخه ی پایین دستگاه سانترال پشتیبانی نمی کند. شما می توانید با چک کردن نسخه ی دستگاه که با کد ۹۹۸امکان پذیز است و دیدن نسخه ی آن و همچنین بروزرسانی نسخه موردنظرتان می توانید مشکل را بطرف کنید.
نسخه ی بعضی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک سری TE،نسخه /ورژن 2 است . که اکثرا کارت Caller ID جدید KX-TE82494X قادر به پشتیبانی این نسخه نیست. جهت استفاده از کارت Caller ID می بایست Firmware آن از نسخه ۲ به ۳ ارتقاء یابد تا دستگاه سانترال بتواند با کارت Caller ID یا همان KX-TE82494X نصب شده کار کند.
آخرین نسخه موجود برای ارتقاء دستگاه سانترال سری TE ، سری TE824_Firmware_3.0.9 است.
آموزش نحوه ارتقا نسخه ی سانترال پاناسونیک
پس از نصب نرم افزار برنامه ریزی از طریق کامپیوتر و اتصال آن به محیط برنامه ریزی مطابق عکس زیر در منوی Utility با انتخاب گزینه Firmware Upgrade صفحه ای باز می شود که با انتخاب دکمه Select و با دادن آدرس فایل Firmware موجود که قبلا دانلود کرده اید مراحل ارتقا نرم افزار را آغازکنید.

 

آموزش چگونگی ارتقاء نسخه سانترال پاناسونیک سری

آموزش آپدیت

آموزش آپدیت

 

برروی عبارت OK کلیک کنید ؛ بعد از آن صفحه دیگری باز می شود که از شما تائید می خواهد، با زدن دکمه Yes مراحل را جلو بروید.
پروسه ی ارتقاء نسخه ی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ۳ مرحله انجام می گیرد که هر کدام پس از تمام شدن درصد پیشرفت خود به مرحله پایانی می رود و در آخرین مرحله، پیام پایان عملیات را نمایش می دهد و با زدن عبارت OK دستگاه شما از نسخه ی ۲ به ۳ ارتقا می یابد.
توجه داشته باشید که ،هنگام ارتقا، نسخه دستگاه سانترال پاناسونیک نباید هیچ خط شهری به سانترال متصل باشد .

    دسته‌بندی سیستم های مخابراتی

مطالب مرتبط

تمامی حقوق وب سایت متعلق به فروشگاه سانترال پاناسونیک - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone